3 Aralık 2012 Pazartesi

Bu kez teşekkür :)

Evet, bu kez teşekkür için.. Ama nedir bu teşekkür nedeni  ? :)) '' Bir Dilekle  Başladı Herşey' i'' bir kitapla başladı herşeye çeviren Yeşim ciğim için.. 1 gün öncesine kadar sadece arkadaşım olan ancak daha yakından tanımaya başladığım da oysa ki kardeşimmiş meğer dediğim tatlı mı tatlı, çıtır mı çıtır bir pıtırcık için yapıldı bu pırıltılar ;) Hiç beklemediğiniz bir anda bir paket alırsınız ve içinden sevdiğiniz yazarın kitabı çıkar ve beklemediğiniz birinden. Tabiki ! sevinirsiniz.. mutlu olursunuz.. ve teşekkür etmek istersiniz..

Bende elimden geldiğince onun bebeksiliğini, onun aşkını ve onun renkli kişilini yansıtan kurabiyeler yapmaya çalıştım.. Umarım beğenir.. umarım o da benim gibi mutlu olur..

Şunu itiraf etmeliyim ki ben süpriz yapmayı hayatım boyunca hiç beceremedim ve her seferinde süpriz yapmaya çalıştığım kişilerden daha çok heycanlandığım için bir şekilde ne yapıp yapıp açık verdim.. Bugünde aynı şey oldu. Yeşim adresin neydi diye herşeyi alt üst ettim.. Oysa ki bir gün daha dayansam ne olur..!!

Hayatın, bu kurabiyelerin tadı gibi tatlı geçsin canım.. İçindeki tarçın tadı hayatında karşılaştığın '' öf bu da nazarı olsun yaşamımın '' dediğin küçük pürüzler olsun.. ! Sevdiklerinle birlikte mutlulukla çoğalasın ...

İşte bunlar da Yeşim ciğimin pırıltıları ;

&

Ve kurabiyeleri bu sabah Düzce ye yola çıkmak üzere kutusuna kondu....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder